Blue PR

Agnieszka CIEŚLIK
Dyrektor ds. Kluczowych Projektów - EXPO SILESIA

„Wchodzisz i widzisz znak, pytasz i jesteś słuchany, dostajesz ofertę i masz poczucie, że to oferta dla Ciebie - znakomita kreacja, niesamowity feeling - miejsce gdzie Twój wizerunek jest również wizerunkiem BLUE PR - z wielką przyjemnością polecam firmę BLUE PR - za tysiące powodów - a dziś! w szczególności wyjawię jeden - za nie przewidywalność kolejnego pomysłu, idei, realizacji”.

 

Bert MAES
Marketing Manager - Haas Automation Europe

“It was, is and will be a pleasure and honor to work with you. You have been an important factor in the growth of Abplanalp Consulting. You serve as an example for many HFO marketing responsibles.
Your ideas, creativity, energy and flawless event coordination have been inspiring for us”

 

Michał SEKUNDA
Dyrektor Działu Handlowego - SEKA S.A.

„Obszar działań BLUE PR jest bardzo szeroki. To dla nas ważne gdyż chcemy być obsługiwani kompleksowo. Agencja BLUE PR opracowała i wdrożyła dla nas wszystkie materiały którymi firma obecnie się posługuje. Obsługa dotyczyła również opracowywania reklam prasowych i reklam internetowych oraz przygotowania serwisów internetowych. Wysoki profesjonalizm, elastyczność i sprawność w działaniu BLUE PR sprawia, ze nasza współpraca przebiega bezproblemowo. Poziom świadczonych usług pozwala zarekomendować Firmę BLUE PR jako solidnego i rzetelnego partnera w biznesie".

 

Marek SZAFRAŃSKI
Zarząd OBERON Sp. z o. o.

„Dzięki agencji BLUE Public Relations pojawiliśmy się na rynku w nowej odsłonie. Projekty które nam zostały zaproponowane bardzo pozytywnie nas zaskoczyły. Powiązanie narzędzi pomiarowych z kosmiczną energią to odważna kreacja którą postanowiliśmy wdrożyć. Współpraca z Blue PR opiera się na partnerstwie, a proponowane rozwiązania marketingowe są zawsze zgodne z naszymi potrzebami. Wysoki standard współpracy, kreatywność i rzetelność to największe atuty BLUE PR ”.

 

Katarzyna WNĘKOWSKA
Dyrektor ds. Operacyjnych /Coach - PROGRESS CENTER

„Z firmą Blue PR współpracowałam przy realizacji wielu projektów wizerunkowych i produkcyjnych. Pani Jolanta Kowalska wykazała się profesjonalizmem, elastycznością i terminowością realizacji projektów. Zawsze jest otwarta na propozycje Klienta, jednocześnie przekazuje niezbędną wiedzę potrzebną do podjęcia świadomej decyzji. Jest osobą kompetentną, a jej projekty oryginalne.
Polecam firmę Blue PR jako zaufanego, profesjonalnego i kreatywnego partnera z wieloletnim doświadczeniem w zakresie public relations”

 

Magdalena SWATOWSKA
Prezes Zarządu - HOTEL ŚWIĘCICE

„Niniejszym zaświadczamy, iż Pani Jolanta Kowalska, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą BLUE Public Relations, świadczy na rzecz spółki Produkcja Wydarzeń prowadzącej Hotel Święcice - usługi związane z marketingiem i reklamą. Służy pomocą i oryginalnymi pomysłami, a w zakresie projektów graficznych wykazuje olbrzymią kreatywność.
Doświadczenie i kompetencje, jakie cechują Panią Jolantę Kowalską pozwalają polecić ją jako rzetelnego i odpowiedzialnego współpracownika”

 

Tomasz ZAWISTOWSKI
Project Manager - Centrum Badan Kosmicznych PAN

"Za co rekomenduję Blue Public Relations, którą prowadzi Pani Jolanta Kowalska?  Za  kreatywność, wysokie kompetencje, komunikatywność i profesjonalizm.
 Projekty które prowadziła we współpracy z Centrum Badań Kosmicznych są na to najlepszym przykładem”

 

Włodzimierz SŁONIMSKI
Prezes - BWS EXPO 

„Z Agencją BLUE Public Relations i Panią Jolantą Kowalską współpracuję od 2008r, organizując stoiska wystawiennicze dla firmy Abplanalp Consulting Sp. z o.o. Dotychczasowa współpraca była bardzo owocna i odznaczała się wysokim profesjonalizmem. Rozwiązania marketingowe proponowane przez Panią Jolantę były zawsze skutecznym narzędziem kreowania wizerunku i sprawiały, że udział firmy w targach zamieniał się w sukces. Ponadto, terminowe wywiązywanie się ze wszelkich zobowiązań pozwoliło na bezpieczne planowanie kolejnych wspólnych przedsięwzięć.
Z przyjemnością rekomenduję firmę BLUE PR jako rzetelnego i godnego zaufania Partnera”

 

Jarosław SĘP
Dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa - POLITECHNIKA RZESZOWSKA

„Z BLUE Public Relations i Panią Jolantą Kowalską współpracowaliśmy przy projekcie otwarcia Centrum Sprzedaży i Centrum Edukacji Technicznej Haas na Politechnice Rzeszowskiej. Wszechstronność, dbałość o szczegóły, zaangażowanie, kreatywność i duży profesjonalizm wpisują się  w standard pracy tej firmy. Tak prowadzone projekty z założenia są „skazane na sukces”.  Tak też było i tym razem. Otwarcie Centrów Haas okazało się dużym sukcesem, zarówno i komercyjnym jak i medialnym. Podobnie było w przypadku innych przedsięwzięć, które miałem przyjemność obserwować. Współpraca z Panią Jolantą wnosi duże poczucie bezpieczeństwa, powiew świeżości i pewność że projekt zostanie zrealizowany na najwyższym poziomie”.

 

Joanna KUCHARSKA
Dyrektor ITM Polska - MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE

“Przez kolejne lata podczas Targów Machtool stoiska Abplanalp były przez nas nagradzane statuetką Acantus Aureus. To szczególna nagroda dla firm, których stoiska targowe wpisują się w ich strategie marketingowe. Unikatowa zabudowa stoisk Abplanalp była związana z systemem wizualizacji, który nawiązuje do Alp Szwajcarskich, kraju pochodzenia firmy. Za każdym razem była to inna kreacja, inna wyprawa w Alpy. Zaskakująca, uderzająca formą i designem. Ascetyczna i nowoczesna zarazem, wyróżniająca się na tle innych stoisk. Takie projekty wdrażała Pani Jolanta Kowalska.

Kreatywność to jedynie kwestia wyobraźni… I za to rekomenduję Panią Jolantę Kowalską. Za wdrażanie odważnych projektów, za konsekwencję w działaniu, profesjonalizm i duże zaangażowanie”